Alpino Pērle pakalpojumi:

Grūtnieču aprūpe

Ārstu praksē Alpino Pērle  ir noslēgusi līgumu ar Veselības norēķinu centru, kas dod iespēju sniegt grūtniecēm valsts apmaksātas konsultācijas un ultrasonogrāfijas no 8 grūtniecības nedēļām, pēc MK 611 noteikumiem “Par dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtību”.

Grūtnieču aprūpe ārstu praksē Alpino Pērle norit no grūtniecības konstatēšanas brīža līdz dzemdību sākumam, kā arī pēcdzemdību periodā. Grūtniecības novērošanu visas grūtniecības laikā veic ginekologs. Grūtniecības aprūpes laikā mūsu praksē ir iespējams saņemt kvalificēta ārsta aprūpi ar individuālu pieeju katrai grūtniecei.

Īpašu uzmanību ginekologs velta grūtniecēm ar grūtniecības iznēsāšanas problēmām, veicot papildu izmeklējumus pēc neveiksmīgas grūtniecības, lai mēģinātu atklāt iespējamos neveiksmīgas grūtniecības iemeslus un novērstu to ietekmi uz nākamās grūtniecības norisi.

Grūtnieču aprūpes laikā nepieciešamības gadījumā tiek veikta grūtnieču ultrasonogrāfija.
Grūtniecības beigu daļā bērniņa labsajūta tiek uzraudzīta ar kardiotokogrāfa palīdzību.
Vizītes laikā tiek veltīts pietiekami daudz laika, lai pārrunātu un izskaidrotu jautājumus, kuri interesē grūtnieci.
Tuvojoties dzemdību laikam, tiek pārrunāta dzemdību norise un izvēlēta dzemdību norises vieta.
Akūtas nepieciešamības gadījumā iespējams telefoniski sazināties ar savu ginekologu.

Grūtnieču aprūpes vizīti ir iespējams apmeklēt kopā ar vīru un bērniem. Pēcdzemdību periodā ir iespējams saņemt konsultācijas par krūts barošanu, pēcdzemdību sarežģījumiem un to ārstēšanu, kontracepcijas izvēli.

Grūtnieču aprūpi veic  dr. Inguna.Kārkliņa, dr. Jekaterina Stankeviča, dr. Kristīna Prostaka
Grūtnieču ultrasonogrāfiju un I , II trimestra skrīningu veic dr. Inguna.Kārkliņa

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.