Alpino Pērle pakalpojumi:

Grūtnieču aprūpe

Bērniņa gaidīšanas laiks ir īpašs – sievietes organisms šajās 36 nedēļās piedzīvo radikālas pārmaiņas, kas ietekmē sievietes ķermeni gan fiziski, gan mentāli, un tāpēc topošajām māmiņām ir nepieciešama individuāla aprūpe no grūtniecības sākuma līdz pat dzemdībām.

Ārstu praksē Alpino Pērle grūtnieču aprūpe noris saskaņā ar valstī noteikto grūtnieču aprūpes programmu un noslēgto līgumu ar Veselības norēķinu centru, kas dod iespēju topošajām māmiņām sniegt valsts apmaksātas konsultācijas un ultrasonogrāfijas izmeklējumus (MK 611 noteikumi “Par dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtību”).

Kādus pakalpojumus nodrošina valsts aprūpes programma?

No 8 grūtniecības nedēļām tiek nodrošinātas valsts apmaksātas:

  • Ginekologa konsultācijas;
  • Laboratoriskie izmeklējumi (piemēram, pilna asins aina, urīna analīzes);
  • Augļa ultrasonogrāfija;
  • Ķermeņa masas indeksa noteikšana;
  • Augļa sirdsdarbības izklausīšana.

Sākot saņemt grūtnieces aprūpes pakalpojumus Alpino Pērle, Jūs tiksiet informēta par visiem aprūpes pakalpojumu saņemšanas nosacījumiem un ārstu prakses apmeklējuma laikiem.

Mūsu praksē grūtniecības aprūpes laikā  ir iespējams saņemt kvalificēta ārsta aprūpi ar individuālu pieeju katrai grūtniecei.

Ņemot vērā veselības stāvokli un medicīniskās indikācijas, grūtnieces aprūpes ārsts var izvērtēt arī papildu konsultāciju vai izmeklējumu nepieciešamību.

Grūtnieču aprūpe Alpino Pērle

Ārstu praksē Alpino Pērle grūtnieču aprūpe norit no grūtniecības konstatēšanas brīža līdz dzemdību sākumam, kā arī pēc dzemdību periodā. Topošās un jaunās māmiņas Alpino Pērle praksē izmeklē labiekārtotā ginekologa kabinetā ar jaunākās paaudzes aparatūru.

Mūsu pieredzējušie ginekologi īpašu uzmanību velta grūtniecēm ar grūtniecības iznēsāšanas problēmām, veicot papildu izmeklējumus pēc neveiksmīgas grūtniecības, lai atklātu iespējamos neveiksmīgas grūtniecības cēloņus un novērstu to ietekmi uz nākamās grūtniecības norisi.

Vizītes laikā tiek veltīts pietiekami daudz laika, lai pārrunātu un izskaidrotu jautājumus, kuri interesē grūtnieci.

Ultrasonogrāfija grūtniecēm

Ultrasonogrāfija grūtniecēm ir nozīmīgs izmeklējums topošā bērniņa veselības un attīstības uzraudzīšanai.

  • I trimestra skrīningu veic no 11. līdz 13. nedēļai, lai noteiktu, vai auglim ir kādas patoloģijas, veselības problēmas. I trimestra skrīningā ir iekļautas arī asins analīzes;
  • II trimestra skrīningu veic no 20. līdz 22. nedēļai. Tas ir nozīmīgs augļa anatomisko struktūru izmeklējums.

Grūtniecības beigu daļā bērniņa labsajūta tiek uzraudzīta ar kardio tokogrāfa palīdzību. Kardiotokogrāfiju veic, lai reģistrētu un novērtētu augļa sirdsdarbību un kustības. Arī šo pakalpojumu nodrošina valsts aprūpes programma.

Tuvojoties dzemdību laikam, tiek pārrunāta dzemdību norise un izvēlēta dzemdību norises vieta.

Grūtnieču aprūpes vizīti ir iespējams apmeklēt kopā ar vīru un bērniem. Pēcdzemdību periodā ir iespējams saņemt konsultācijas par krūts barošanu, pēcdzemdību sarežģījumiem un to ārstēšanu, kontracepcijas izvēli.

Akūtas nepieciešamības gadījumā ir iespējams telefoniski sazināties ar savu ginekologu.

Alpino Pērle ārstu praksē grūtnieču aprūpi veic  Dr. Inguna Kārkliņa, Dr. Jekaterina Stankeviča un Dr. Kristīna Prostaka
Grūtnieču ultrasonogrāfiju un I , II trimestra skrīningu veic Dr. Inguna Kārkliņa

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.