Alpino Pērle pakalpojumi:

UROLOGS

Maldīgs ir uzskats, ka urologs ir vīriešu slimību ārsts, lai gan pēdējos gados ir īpaši aktualizēts vīriešu veselības jautājums. Uroloģija nodarbojas ar sieviešu un vīriešu urīnceļu sistēmas, kā arī vīriešu dzimumorgānu sistēmas slimībām. Alpino Pērle urologs konsultē un ārstē pacientus ar urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimībām.

Ārstu praksē Alpino Pērle pieredzējis urologs Dr. Ivars Smiltens sniedz konsultācijas gan vīriešiem, gan sievietēm. Ārsts ir operējošs urologs, kurš gadā veic līdz 200 operācijām, kas ir svarīgs faktors, ja pacienta tālākai ārstēšanai ir nepieciešama operācija. Sievietēm urologa palīdzība ir nepieciešama urīnceļu infekciju, urīna nesaturēšanas, kairināta urīnpūšļa vai nieru saslimšanu gadījumos.

Urologa konsultācija nepieciešama sekojošu slimību gadījumā:

 • urīna nesaturēšana vīriešiem un sievietēm;
 • urinācijas traucējumi vīriešiem un sievietēm;
 • nierakmeņu slimības vīriešiem un sievietēm;
 • urīnpūšļa un urīnizvadkanāla iekaisumi vīriešiem un sievietēm;
 • prostatas saslimšana vīriešiem;
 • labdabīga priekšdziedzera (prostatas adenoma) hiperplāzija vīriešiem;
 • urīnizvadsistēmas onkoloģiskas slimības;
 • erekcijas un potences traucējumi vīriešiem;
 • vīriešu dzimumorgānu slimības un urīnceļu infekcijas;
 • vīriešu seksuāli transmisīvās slimības;
 • vīriešu neauglība.

Vīriešiem urologs diagnosticē seksuāli transmisīvās saslimšanas, veicot uztriepes un uzsējumus no uretras.

Pie urologa Alpino Pērle praksē ir iespējams saņemt konsultāciju, lai noskaidrotu iespējamos vīrieša neauglības iemeslus. Neauglības gadījumos ir iespējama sadarbība ar ginekologu, endokrinologu.

Ikgadējās profilaktiskās vīriešu veselības apskates

Vīrieši pie Dr. Smiltena var veikt arī ikgadējo profilaktisko apskati. Tas ir īpaši svarīgi pēc 35 gadu vecuma, kad palielinās risks saslimt ar prostatas ļaundabīgiem audzējiem. Veicot profilaktisko apskati, vīrietis pārliecinās par savu dzimumorgānu veselību.

Aktīva sabiedrības informēšana par pārbaužu nepieciešamību, ir nesusi augļus, jo slimnīcu uroloģijas nodaļās pieaug to gadījumu skaits, kad pacienti pie ārsta ir vērsušies savlaicīgi, tādēļ ārstēšanā iespējams pielietot mazāk invazīvas metodes un ārstēšanas rezultāti ir labāki.

Diemžēl ir vērojama arī otra tendence -  gadu no gada pacientu skaits aug un viņi kļūst gados aizvien jaunāki. Ikgadējo tikšanos ar urologu vienkārši ir jāieplāno – sazinieties ar Alpino Pērle un rezervējiet vizīti sev ērtā laikā!

Dr. Smiltens arī konsultē dažādu erektīlo disfunkciju gadījumos. Nesteidzīgā atmosfērā ārsts urologs uzklausīs un sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem šajā jutīgajā jomā.

Konsultācijas laikā iespējams veikt ultrasonogrāfiskos izmeklējumus.

Klientiem ir garantēta pilnīga konfidencialitāte.

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.