Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Lietojot www.alpinoperle.lv mājaslapu, jūs apstiprināt šos lietošanas noteikumus.

Alpino Pērle ārstu prakse veic visas darbības, lai maksimāli nodrošinātu mājaslapas drošu pārlūkošanu un aizsargātu ikviena lietotāja datus.
Lapas apmeklētāji var lietot daudzas Alpino Pērle ārstu prakse mājaslapas sadaļas bez nepieciešamības atklāt personas datus, tomēr dažus no mūsu interaktīvajiem pakalpojumiem mēs varam nodrošināt tikai pēc lapas apmeklētāja identifikācijas.
Alpino Pērle ārstu prakse var atklāt Jūsu personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa tiesas spriedums vai spēkā esošie likumi.
Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.alpinoperle.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot www.alpinoperle.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

SĪKDATNE:
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu mājaslapas apmeklēšanās laikā un ko mājaslapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA:
Mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai. Mājaslapas funkcionalitātes pielāgošanai Jūsu lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam.

Alpino Pērle ārstu prakses tīmekļa vietnē www.alpinoperle.lv ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” un "Google Adwords" veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir Alpino Pērle ārstu prakses tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. Alpino Pērle ārstu prakse neatbild par citu, ar Alpino Pērle ārstu prakses tieši nesaistīto, mājaslapu saturu.

Alpino Pērle ārstu prakse nenes atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, seku radītiem, finanšu zaudējumiem vai neiegūto peļņu), kas radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.

Uz Sākumlapu
Sadarabības partneri