dr. Sarmīte Lazda

Pieņem pēc iepriekšējā pieraksta.

Attālinātas tiešsaites konsultācijas iespējams saņemt, izvēloties konsultācijas laiku un veicot priekšapmaksu https://www.piearsta.lv/arstu-katalogs/sarmite-lazda-6/alpino-perle-sia-1179/.

Sertificēts bērnu ārsts

Specializācija:

●     sniedz konsultācijas par bērna kopšnu, bērnu barošanu, saslimšanu profilaksi no bērniņa piedzimšanas brīža.

●     izmeklējumu un ārstēšanas nozīmēšana akūtu un hronisku saslimšanu gadījumos

●     mājas vizītes Rīga un Rīgas rajonā pēc vienošanās

Ņemot vērā pašreizējo situāciju Latvijā un pasaulē, rūpējoties par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību, ārstu prakse “Alpino Pērle” pediatrs, dr. Lazda sniedz attālinātas tiešsaites konsultācijas.
• Konsultāciju iespējams saņemt, izvēloties konsultācijas laiku un veicot priekšapmaksu  https://www.piearsta.lv/arstu-katalogs/sarmite-lazda-6/alpino-perle-sia-1179/.
• Akūtu situāciju gadījumā vizīti iespējams pieteikt sūtot īsziņu (SMS) uz tālr. 22322242
! Attālinātas konsultācijas ir informatīva rakstura un ne visos gadījumos spēs aizvietot klātienes konsultāciju, kuras laikā ir iespējams uzstādīt precīzu diagnozi. !

Kad piedzimst bērns, Zeme kļūst par veselu pasauli bagātāka. Vecāki to iepazīst un dara visu, lai tā veidotos vesela, laimīga un veiksmīgi iekļautos sabiedrībā. Taču nereti tam nepieciešamas specifiskas zināšanas dažādās jomās, kādu abiem vecākiem nav. Mēs esam gatavi uzņemties atbildību par jūsu bērna veselību un dalīties ar jums šajās zināšanās. Pirmām kārtām tā ir palīdzība gadījumā, kad mazulis ir jau saslimis. Taču tikpat svarīgi ir vadīt bērna dzīvi tā, lai līdz slimībai nenonāktu vai pamanītu to pašā sākumā un - kas ir ļoti svarīgi - lai vecākus nenomāktu nevajadzīgi uztraukumi un viņi sava bērna dzīvi veidotu mierīgi, pārliecināti un gudri. Tāpēc mēs daudz uzmanības veltām vecāku izglītošanai.

Kopā dosim jūsu bērnam vislabāko!

Daktere Sarmīte, kā nereti saka mazie apmeklētāji un viņu vecāki, ir ilggadēja Latvijas Pediatru asociācijas biedre, kas jaunākos medicīnas atklājumus smeļas un regulāri sevi pilnveido dažādos starptautiskos semināros un kongresos visā pasaulē. Viņu cits citam iesaka ģimenes draugi un nāk vecāki jau ar trešo un ceturto mazuli. Kā saka pacienti, daktere "ir orientēta uz rezultātu un rūpīgi seko līdz, lai tas tiktu sasniegts", tāpēc "man vienmēr ir mierīga sirds". Savukārt, pašas dakteres Lazdas, vārdiem, viņai ļoti patīk uzklausīt un atrast vispiemērotāko tieši katram bērnam, patīk tikt galā ar sarežģītām situācijām un pēc tam priecāties par smaidīgiem mazuļiem un laimīgiem vecākiem. Un savu cilvēkmīlestību viņa ir gatava dāvāt arī jums.

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Pieteikt
vizīti!