Alpino Pērle pakalpojumi:

Pediatrs

Pediatrs ir bērnu un pusaudžu ārsts, kurš bērnus ne tikai ārstē, bet arī rūpējas par viņu veselīgu attīstību, vecākiem izskaidro un iesaka preventīvas darbības, kas palīdzētu izvairīties no saslimšanām, kā arī veic slimību agrīnu atpazīšanu.

Bērniņam piedzimstot, jaunajiem vecākiem ļoti noderīgs ir zinoša speciālista padoms, kā arī drošības sajūta, ka akūtā situācijā konsultācija būs viena zvana attālumā. Pediatrs, kas bērniņu pazīst kopš viņa dzimšanas, vienmēr sniegs precīzāku medicīnisku konsultāciju, novēršot slimības attīstību un palīdzot izvairīties no sarežģījumiem vai hospitalizācijas. 

Ambulatorā pediatrija Latvijā nav ļoti attīstīta, un daudz ambulatoro pacientu nonāk slimnīcas uzņemšanas nodaļā, jo viņiem tādos brīžos nav bijusi iespēja saņemt šo vitāli svarīgo konsultatīvo atbalstu.

Bērnu ārsts palīdz vecākiem saprast, par kādiem simptomiem jāsatraucas, kā nodrošināt bērnam drošus attīstības apstākļus un veselīgu uzturu, kā nostiprināt imūnsistēmu un izskaidro par vakcināciju. Pediatrs strādā ciešā sadarbībā ar bērna vecākiem un ģimeni, sniedzot atbalstu, informāciju un padomus par bērna aprūpi un veselību.

Alpino Pērle praksē strādā augsti profesionāls bērnu ārsts, Dr. Sarmīte Lazda, kura konsultē bērnus no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam ieskaitot.

Vizīte pie bērnu ārsta Alpino Pērle ilgst stundu, kuras laikā ir iespējams saņemt pilnvērtīgu izmeklēšanu, nesteidzīgi uzdot pediatram visus interesējošos jautājumus par bērna veselību, saslimšanu profilaksi un bērnu attīstību. Protams, nepieciešamības gadījumā tiek nozīmēta arī papildu izmeklēšana. Akūtu vai hronisku saslimšanu gadījumos bērnu ārsts nodrošinās operatīvu un pilnvērtīgu izmeklēšanu un ārstēšanu.

Gaidot nākamā bērniņa piedzimšanu, ārsts sniedz individuālu vai grupas konsultāciju topošajiem vecākiem par bērniņa kopšanu un barošanu pirmajos dzīves mēnešos.

Pēc bērna piedzimšanas pediatrs uzņemas profesionālu, konkrētai situācijai atbilstošu un individuālu aprūpi ikvienam mazulim, sniedzot konsultācijas par mazuļa attīstību, barošanu, kopšanu un slimību profilaksi. Bērnu ārsts veic regulāras attīstības pārbaudes, lai novērtētu bērna fizisko, emocionālo, garīgo attīstību un varētu laicīgi pamanīt atkāpes un ieteikt terapiju.

Apmeklējuma biežums var atšķirties atkarībā no bērna vecuma, veselības stāvokļa un individuālām vajadzībām. Pirmo apmeklējumu pie pediatra ieteicams ieplānot pēc dzimšanas, parasti pēc 1-3 dienām. Un tad vēl pēc dažām nedēļām, lai pārbaudītu bērna veselību un svara pieaugumu. Pirmajā dzīves gadā vizītes pie pediatra jāplāno aptuveni reizi mēnesī līdz sešu mēnešu vecumam un tad retāk, līdz bērns sasniedz 1 gadu vecumu. Daudz uzmanības Dr. Sarmīte Lazda velta tieši vecāku izglītošanai.

Daudz uzmanības Dr. Sarmīte Lazda velta tieši vecāku izglītošanai.

Pie bērna ārsta varat pieteikt konsultāciju:

  • par bērniņa kopšanu;
  • par bērniņa barošanu;
  • par slimību profilaksi;
  • par hronisku saslimšanu ārstēšanu.

Ārstu prakses Alpino Pērle pediatrs veic mājas vizītes Rīgā un Rīgas apkārtnē.

Dr. Sarmīte Lazda pieņem pēc iepriekšējā pieraksta. Taču akūtu situāciju gadījumā vizīti iespējams pieteikt sūtot īsziņu (SMS) uz tālr. 22322242.

Attālinātas konsultācijas ir informatīva rakstura un ne visos gadījumos spēs aizvietot klātienes konsultāciju, kuras laikā ir iespējams uzstādīt precīzu diagnozi.

Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.