Alpino Pērle pakalpojumi:

Bērnu ārsts jeb pediatrs

Bērnu ārsts jeb pediatrs (dr. Lazda) ir speciālists, kurš konsultē bērnus no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam ieskaitot. Mūsu praksē strādā augsti profesionāls bērnu ārsts, kuram īpaši rūp jūsu mazuļa veselība.

Vizīte pie bērnu ārsta mūsu praksē ilgst stundu, kuras laikā ir iespējams saņemt pilnvērtīgu izmeklēšanu, nesteidzīgi uzdot pediatram visus interesējošos jautājumus par bērna veselību, saslimšanu profilaksi, bērnu attīstību. Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmēta papildu izmeklēšana. Akūtu vai hronisku saslimšanu gadījumos bērnu ārsts nodrošinās operatīvu un pilnvērtīgu izmeklēšanu un ārstēšanu.

Gaidot nākamā bērniņa piedzimšanu, bērnu ārsts sniegs individuālu vai grupas konsultāciju topošajiem vecākiem par bērniņa kopšanu un barošanu pirmajos dzīves mēnešos.

Pēc bērniņa piedzimšanas pediatrs uzņemsies profesionālu, ieinteresētu, individuālu aprūpi mazulim, sniedzot konsultācijas par mazuļa attīstību, barošanu, kopšanu un slimību profilaksi.

Ārstu prakses Alpino Pērle pediatrs jeb ģimenes ārsts veic mājas vizītes Rīgā un Rīgas apkārtnē.

Pie bērna ārsta varat pieteikt konsultāciju:

  • vēlaties saņemt informāciju par bērniņa kopšanu;
  • vēlaties saņemt informāciju par bērniņa barošanu;
  • vēlaties saņemt informāciju par slimību profilaksi lai izvērtētu bērniņa
    attīstību akūtu saslimšanu gadījumā;
  • hronisku saslimšanu gadījumā.
Sadarabības partneri
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.